Zapraszamy na teatrzyk dla dzieci Ucieczka z piórnika

START:    14 września 2019

MOK Marki MOK

 2 września 2019    13:31

14 września 2019, godz. 15:00 - Teatrzyk Czekoladowy Słoń "Ucieczka z Piórnika" Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, ul. Fabryczna 2 "Ucieczka z piórnika" jest to historia przyborów szkolnych, które... uciekają z piórnika.Kredka i Ołówek boją się temperowania .Pióro - wymiany stalówki, Mazak - ślinienia... Bajka jest napisana wierszem i zawiera wiele pięknych piosenek. Przedstawienie trwa 45 min i jest przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia. Bajka kończy się szczęśliwie i uwieńczona jest morałem. scenariusz i reżyseria - Przemysław Kaczyński Występują: Kredka - Agata Stawarz Pióro - Miron Jagniewski Ołówek - Michał Żerucha Mazak - Przemysław Kaczyński muzyka - Maciej Makowski i Przemysław Kaczyński

wejściówki 5 zł sprzedaż w sekretariacie MOK oraz na stronie www.ewejsciowki.pl

Galeria

zdjecie: 124124
fot. 1
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry