Giełda Zawodników

Mikołaj Szczepanowski TPM

 7 października 2009    00:23

Zgodnie z zapowiedziom uruchamiamy "Giełdę Zawodników" - swoje propozycję proszę o umieszczanie w komentarzach.


Kilka zasad:

1. Dopuszczalne są dwa typy ogłoszeń: "zawodnik szuka drużyny" oraz "drużyna szuka zawodnika"
2. "Zawodnik szuka drużyny": należy podać imię i nazwisko oraz kontakt (mail lub telefon) - komentarze bez tych danych będą traktowane jako "niepoważne oferty" i kasowane. Można dodać krótki opis swoich umiejętności i inne uwagi.
3. "Drużyna szuka zawodnika" - drużyna nie musi być jeszcze zgłoszona do turnieju, w komentarzu należy napisać nazwę drużyny i kontakt do odpowiedniej osoby - komentarze bez tych danych będą traktowane jako "niepoważne oferty" i kasowane. Można dodać krótki opis drużyny oraz charakterystyke poszukiwanego zawodnika.
4. Wszystkie inne komentarze, w tym uwagi do organizatora, będą czytane przez organizatora, ale dla utrzymania porządku kasowane z "Giełdy Zawodników"

Jednocześnie informuję, że jest to jedyna platforama do tego typu spraw - zarówno w tym roku jak i poprzednim dostawaliśmy takie pytania na maila i po prostu nie byliśmy w stanie pomóc. Mam nadzieję, że "Giełda" będzie lepiej spełniać Wasze oczekiwania.

PROSZĘ WPISYWAĆ SWÓJ E-MAIL W POLE "KOMENTARZ"

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry