Myjnia i Auto Detailing w Markach

START:    17 października 2019

Tomasz Paciorek

 17 września 2019    17:50

Twój ukochany samochód stracił dawny blask? Chcesz o niego zadbać, ale nie wiesz jak? Szykujesz się do sprzedaży samochodu, ale nie wygląda on zachęcająco? A może właśnie odbierasz auto z salonu i chcesz, żeby przez lata prezentowało się jak nowe? Dobrze trafiłeś! Chętnie Ci pomożemy i zadbamy o Twój samochód. Oferujemy szeroki wachlarz usług, a w tym m.in:

- korekty lakieru,

- polerowanie reflektorów,

- powłoki ochronne,

- kompleksowe czyszczenie wnętrza,

- usuwanie wgnieceń bez lakierowania.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Marki, al. Marsz. J. Piłsudskiego 201, tel. 789-257-111. Zapraszamy również na naszego facebook'a, gdzie na bieżąco zamieszczamy zdjęcia  z naszych realizacji.

Galeria

zdjecie: 124469
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry