Ale kosmos... czyli Spartakiada Rodzinna po raz 15!

START:    29 września 2019

Paweł Pniewski MSG UMMarki

 23 września 2019    07:11

Już od 15 lat spotykamy się na Spartakiadzie Rodzinnej organizowanej przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze i Burmistrza Miasta Marki. Zawsze jest czadowo, aktywnie i twórczo, a w tym roku będzie także kosmicznie, bo jubileuszowa Spartakiada odbywa się pod hasłem: Kosmiczna Podróż. XV Spartakiada Rodzinna CZAT 2019 to doskonała okazja na rodzinne spędzenie aktywnego popołudnia. Tym razem widzimy się 29 września od godz. 12:00 na terenie stadionu miejskiego przy ul. Wspólnej 12. Jak zwykle na uczestników czeka pełna gama wydarzeń kulturalnych, sportowych, artystycznych, jak również kulinarnych. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie kosmos. Na siedmiu stanowiskach, nawiązujących do planet Układu Słonecznego, mareckie organizacje społeczne przygotują konkurencje rodzinne, a ich uczestnicy rywalizować będą o tytuł Najlepszej Rodziny Roku. Dla wszystkich odwiedzających stadion miejski tego dnia przygotowaliśmy szereg atrakcji. Na scenie usłyszymy zespół Walimy w Kocioł, który przeprowadzi warsztaty perkusyjne. Wystąpi także dobrze znany mareckiej publiczności Kwazzy Mango Project. Odwiedzą nas: mobilne planetarium, iluzjonista oraz chemicy, którzy przygotują warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży. Podczas Spartakiady duży nacisk kładziemy na promocję zdrowego żywienia. Jak co roku czeka na Was mnóstwo konkursów i kulinarnych warsztatów edukacyjnych, a wszystko pod okiem kilkunastu zawodowych szefów kuchni ze znanych warszawskich hoteli i restauracji. Tradycją stał się już konkurs Grill & BBQ organizowany na zasadach telewizyjnego show kulinarnego. Te i wiele, wiele innych atrakcji czekają na Was już 29 września na imprezie organizowanej przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze we współpracy z miastem Marki i wieloma partnerami. Do zobaczenia w niedzielę, 29 września, na Spartakiadzie Rodzinnej!

w imieniu organizatorów Marcin Dąbrowski

Galeria

zdjecie: 124540
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry