Kolejna interwencja w sprawie sygnalizacji świetlnej w al. Piłsudskiego

Paweł Pniewski MSG RadaMiastaMarki BlogPawłaPniewskiego

 2 października 2019    18:45

Mareccy radni z klubu radnych "TAK, zmieniamy Marki!" wystosowali dziś pismo w sprawie jak najszybszej regulacji cyklu świateł w ciągu Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego po dokonanym remoncie.

Dostosowanie sygnalizacji świetlnej do nowego potoku ruchu miało nastąpić do końca III kwartału 2019 roku, jednak do dziś prace te nie zostały wykonane, a mieszkańcy stoją w zatorach, by móc dostać się na główną arterię naszego miasta.

Pismo zostało wysłane do warszawskiego oddziału Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad [GDDKiA] oraz Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Prośba o interwencję w tej sprawie została skierowana również do parlamentarzystów z naszego okręgu wyborczego.Galeria

zdjecie: 124629
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry