Detale i motywy - wernisaż wystawy

START:    19 października 2019

MOK Marki MOK

 7 października 2019    11:39

Zapraszamy na wyjątkową wystawę malarstwa polskiego. Wśród prac dzieła Edwarda Dwurnika, światowej sławy malarza i grafika, urodzonego w Radzyminie.

Dzięki współpracy z wilanowską galerią Shtuka Art Gallery - Agaty Mikulskiej-Sienkiewicz zaprezentujemy mareckiej publiczności prace trzynastu polskich malarzy współczesnych. Będzie to doskonała okazja, by zobaczyć słynne obrazy, m.in. Tulipany, Plac Zamkowy, Świeży poranek, Pani Fogg, Zamek, Wianek, Mokotów.

Wernisaż 19 października o godz. 18:00. W programie wydarzenia performance w wykonaniu artystki Bożeny Olak. Wystawę będzie można oglądać do końca października. Zapraszamy!

Obowiązują bezpłatne wejściówki. Rezerwacja i odbiór w sekretariacie MOK.

Galeria

zdjecie: 124732
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry