Kurier Marecki [październik 2019] oraz spotkanie na targu

Mikołaj Szczepanowski KurierMarecki

 7 października 2019    21:25

Zapraszamy do lektury październikowego numeru Kuriera Mareckiego. Aby pobrać prosimy kliknąć w obrazek:

Nowy numer Kuriera Mareckiego jako pierwsi mieli okazję przeczytać mieszkańcy, którzy 4 października odwiedzili miejski targ przy ulicy Paderewskiego. Radni klubu Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Michał Piwko, Tomasz Paciorek, Jacek Domaszczyński i Mikołaj Szczepanowski spotkali się tam z markowianami.



Chcieliśmy wyjść do ludzi, porozmawiać o ich spojrzeniu  na miasto. W czasie rozmów udało się poruszyć wiele mareckich tematów. Co chwila wracała sprawa kosztu odbioru odpadów, a z kilkoma osobami rozmawialiśmy o Straży Miejskiej (byli i gorący zwolennicy i zagorzali przeciwnicy tej instytucji). Według części mieszkańców strażnicy mogliby zadbać o większy porządek w mieście. Podczas piątkowego spotkania często pojawiała się też kwestia bezpieczeństwa. Jak się okazało ze zjawiskiem, o którym piszemy na drugiej stronie Kuriera spotkali się mieszkańcy z różnych części miasta. Wszystkie rozmowy omówiliśmy jeszcze we gronie radnych MWS i postaramy się systematycznie interweniować w poruszanych sprawach.

Klub radnych MWS

 

Galeria

zdjecie: 124766
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry