Tomasz Paciorek. Kandydat do sejmu z listy BEZPARTYJNI i SAMORZĄDOWCY.

START:    13 października 2019

Tomasz Paciorek

 8 października 2019    08:58


Szanowni Państwo,
jeśli ktoś z Państwa nie zdecydował się jeszcze na kogo odda swój głos w najbliższych wyborach 13 października br. to zachęcam Państwa bardzo gorąco do wybrania Bezpartyjnych i Samorządowców.


BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
LISTA NR 8
MIEJSCE NR 5


Głos można oddać w okręgu wyborczym nr 20 (tzw. "obwarzanek podwarszawski") w skład, którego wchodzą następujące powiaty:
- grodziski,
- legionowski,
- nowodworski,
- otwocki,
- piaseczyński,
- pruszkowski,
- warszawski zachodni,
- wołomiński.
Dziękuję za każdy oddany na mnie głos.

Zachęcam również do odwiedzenia mojej strony internetowej www.tomaszpaciorek.pl

Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni i Samorządowcy powstał, aby dać wyborcom możliwość zagłosowania na kandydatów sprawdzonych w samorządach, którzy jednocześnie nie są częścią obecnego układu politycznego. BiS sprzeciwia się centralizacji kraju i dalszego oddalania Państwa od obywateli. Bezpartyjni Samorządowcy wraz z ekspertami przygotowali program "5x5". W pięciu obszarach zatytułowanych: Skuteczne państwo, Zdrowa Polska, Ekologia, Przedsiębiorczość i Bezpieczeństwo zaproponowali po 5 rozwiązań. Między innymi PIT 0%, liniowa i dobrowolna składka ZUS, pakiet wsparcia dla małych firm, decentralizacja urzędów, koniec z finansowaniem partii z budżetu czy walkę z mafią śmieciową. Szczegółowy program dostępny jest na www.bezpartyjnisamorzadowcy.plGaleria

zdjecie: 124778
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry