Noc Bibliotek 2019 w Strudze

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 9 października 2019    13:22

5 października 2019 w Bibliotece w Strudze odbyła się IV Noc Bibliotek. Hasło tegorocznej edycji brzmiało "Znajdźmy wspólny język". Uczestnicy szybko i łatwo znaleźli wspólny język z aktorami ze Studia Artystycznego "Arlekin" z Białegostoku, którzy na ten dzień przygotowali przedstawienie "Brzechwa dzieciom", a potem poprowadzili świetną zabawę z tańcami i konkursami. Okazją do rozmów były wspólne tworzenie magnesów pod kierunkiem EM-KA Event oraz malowanie buziek i rączek, które tak zachwyciło uczestników, że ...zabrakło słów! Podczas spotkania można było też samodzielnie wydrukować na koszulce lub torbie grafiki przygotowanej specjalnie na ten dzień przez pana Artura, który wprowadził małych drukarzy w tajniki sitodruku.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok :)

Galeria

zdjecie: 124829
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry