Dorzuć się do puszki WOŚP

Jedna z najlepszych ultramaratonek na świecie w Markach!

START:    12 listopada 2019

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 5 listopada 2019    12:06

Serdecznie zapraszam w imieniu STOWARZYSZENIA PROJEKT MARKI na spotkanie z PATRYCJĄ BEREZNOWSKĄ, jedną z najlepszych ultramaratonek na świecie, która w biegach 24-godzinnych zdobyła już wszystkie najważniejsze tytuły. Na swoim sportowym koncie posiada mistrzostwo świata, mistrzostwo Europy, a także wiele medali indywidualnych i drużynowych zdobytych na najważniejszych imprezach biegowych globu.

Do niej należą jedne z najlepszych rezultatów na świecie w biegach 24 i 48-godzinnych oraz tegoroczne zwycięstwo i rekord trasy w biegu uznawanym za najtrudniejszy ultramaraton na świecie Badwater 135, gdzie pokonała 217 km w ekstremalnych temperaturach, przekraczających niekiedy 50 stopni Celsjusza w czasie 24:13:24.
Partnerzy wydarzenia: MARKOWI BIEGACZE, KSIĘGARNIA ELPAT. AGENCJA UBEZPIECZENIOWA EWA ROSA

Partnerzy medialni: TUBA MAREK, WWL24,  EKSPRES MARECKI

 

 

Galeria

zdjecie: 125293
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry