...Prymas Tysiąclecia darem dla Polski, Kościoła i świata...

START:    15 listopada 2019

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 9 listopada 2019    13:38

W piątek, 15 listopada o godz. 19:00, w sali kurialnej przy ulicy Floriańskiej 3 będzie miało miejsce spotkanie z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim, który w ramach cyklu spotkań zatytułowanych "Wokół myśli św. Jana Pawła II" poprowadzi konferencję na temat związków między kardynałem Wojtyłą a kard. Wyszyńskim.

Tytuł konferencji: "<<Nie byłoby na Stolicy Piotrowej tego papieża Polaka...>>. Prymas Tysiąclecia darem dla Polski, Kościoła i świata."

Serdecznie zapraszamy.

Galeria

zdjecie: 125306
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry