Rewitalizacja w pigułce

START:    20 listopada 2019

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 12 listopada 2019    15:01

Zapraszamy mieszkańców na spotkanie informacyjne.Centrum Aktywności Fabryczna 3 jest jednym z symboli rewitalizacji w naszym mieście. Kiedyś straszyły tu puste pomieszczenia, obecnie - po pracach remontowych realizowanych wewnątrz i na zewnątrz - jest to miejsce spotkań mieszkańców, którzy mogą tu obejrzeć film, wysłuchać koncertu, podyskutować czy spotkać się na warsztatach kulinarnych. To nie przypadek, że właśnie do tego odnowionego miejsca zapraszamy mieszkańców zainteresowanych tematem rewitalizacji. To kwestia, która w ostatnim czasie wzbudzała wiele emocji. Ponieważ mieszkańcy naszego miasta chcą wiedzieć jak najwięcej na ten temat, serdecznie zapraszamy na spotkanie. Odbędzie się ono 20 listopada o godzinie 18.30. Pojawią się na nim zarówno eksperci, jak i przedstawiciele naszego ratusza. Będzie to dobra okazja, by wysłuchać prezentacji na ten temat rewitalizacji, a następnie zadać pytania. Serdecznie zapraszamy! Liczymy, że - podobnie jak podczas niedawnego spaceru historycznego - frekwencja dopisze!

Ps. Zapraszamy też do lektury naszego biuletynu - na stronie 14 znajduje się całostronicowy artykuł na temat rewitalizacji.

Galeria

zdjecie: 125339
fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry