Wokół myśli św. Jana Pawła II

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 16 listopada 2019    14:50Wczorajsza konferencja inaugurująca cykl spotkań "Wokół myśli św. Jana Pawła II"pt. "<<Nie byłoby na Stolicy Piotrowej tego papieża Polaka...>>. Prymas Tysiąclecia darem dla Polski, Kościoła i świata." Wygłoszona przez ks. prof. Waldemara Chrostowskiego trwała blisko dwie godziny. Po interesującej, pełnej nieznanych faktów z życia kardynała Wyszyńskiego, jego relacjach z kard. Wojtyłą, pytaniom z wypełnionej po brzegi sali kurialnej nie było końca. Spotkanie zakończyło się długą kolejką po bezcenny autograf księdza profesora na jego najnowszych publikacjach. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania. Najbliższe już 12 grudnia.


Obraz może zawierać: 1 osoba, tabela i w budynku
Na plakacie tematy i terminy kolejnych spotkań, których współorganizatorem jest Akcja Katolicka Diecezji Warszawsko-Praskiej. Serdecznie zapraszamy.Galeria

zdjecie: 125401
fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry