Akt VIII - Qlturka Wieczorową Porą

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 22 listopada 2019    17:06

Już dzisiaj w ramach cyklu wydarzeń Qlturka Wieczorową Porą wystąpi grupa teatru improwizowanego AKT VIII.

Do zobaczenia w CAF3 o 18:00 !Akt VIII to grupa młodych ludzi przepełnionych energią, którą postanowili spożytkować tworząc grupę improwizacyjną. Pochodzą z Piaseczna. Działają od 18 marca 2017 roku, ale grają ze sobą znacznie dłużej. Mają na swoim koncie wiele nagród, między innymi II miejsce na festiwalu w Szydłowcu, I (2017) i II (2018) miejsce na Festiwalu Ludzi Aktywnych Kulturalnie, I miejsce na festiwalu SZAFA oraz nagrody aktorskie na festiwalach Deski Słowaka i SZAFA. Mieli okazję zagrać w teatrze Ochota. Ich spektakl jest tworzony spontanicznie na żywo na oczach publiczności, która też jest angażowana bezpośrednio w spektakl. Nikt nie jest w stanie przewidzieć co się na nim wydarzy.

Galeria

zdjecie: 125616
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry