Nietypowe spotkanie z Alkiem Rogozińskim

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 25 listopada 2019    12:55

W piątkowy wieczór gościliśmy u siebie Alka Rogozińskiego -Księcia Komedii Kryminalnej, pisarza i dziennikarza, od wielu lat związanego z mediami.
To nie było typowe spotkanie autorskie, a raczej komediowy stand-up. Czytelnicy Alka Rogozińskiego pokochali go za jego kryminalne intrygi, a może nawet przede wszystkim, za wyjątkowe poczucie humoru. W piątek fani jego książek mogli tego humoru zasmakować na żywo podczas spotkania z pisarzem. Okazuje się, że Alek Rogoziński żarty i anegdoty uwielbia prezentować nie tylko na łamach swoich książek.
Spotkanie było wartkim potokiem historyjek, dowcipów i ciekawostek. Nietuzinkowemu pisarzowi wystarczyło tylko rzucić hasło, by po minucie temat go porwał i poprowadził sam. Jesteśmy przekonani, że jego talent oratorski przekłada się na pisarski. Przez ponad dwie godziny Alek Rogoziński opowiadał o swoich książkach, o tym jak zaczęła się jego przygoda związana z pisaniem, skąd czerpie pomysły i jakie ma plany pisarskie na przyszłość. Usłyszeliśmy również wiele ciekawych opowieści z czasów liceum. W wypowiedzi pana Alka nie mogło też zabraknąć dygresji dotyczących Remigiusza Mroza, którego autor ceni i szanuje.
Pisarz nie bał się kontaktu z publicznością, a ta bez problemu mogła pytać, dociekać i żartować razem ze swoim idolem.
Po blisko trzygodzinnej rozmowie w kameralnym i sympatycznym gronie, nadszedł czas na spersonalizowane dedykacje i zdjęcia. W tej części spotkania autor również wnosił uśmiech i zarażał nim innych.
Panu Alkowi Rogozińskiemu bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i spotkanie się z naszymi czytelnikami. Wszystkich mieszkańców zainteresowanych książkami autora zapraszamy do biblioteki.

Galeria

zdjecie: 125684
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry