MCER otwieramy, na pływalnię (jeszcze) czekamy

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 28 listopada 2019    18:41

Czasem zaawansowana technologia potrafi spłatać figla. Wykonawca prac poinformował o awarii podczas testów technologii basenowej.



W ten weekend otwieramy Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne (MCER). W sobotę i niedzielę nasi mieszkańcy będą mogli zwiedzić nowy obiekt, w tym salę widowiskową, salę sportową oraz pływalnię. Wszystkie prace budowlane zostały zakończone. Niestety, z jednej funkcjonalności MCER nie będziemy mogli jeszcze skorzystać. W czwartek wykonawca poinformował o awarii podczas testów systemu basenowego.

- W trakcie testów basenowych przed otwarciem MCER doszło do awarii  jednego z elementów uzdatniania wody. W związku z tym dopuszczalny poziom jednego z kilku parametrów fizykochemicznych - wymaganych przez przepisy - został przekroczony. Generalny wykonawca pracuje nad szybkim usunięciem awarii. W trakcie prac naprawczych basen nie może być jednak eksploatowany- informuje Budimex.

Nowy termin otwarcia podamy wtedy, gdy już będziemy pewni, że wszystko działa bez problemów. Budimex szacuje, że naprawa potrwa najpóźniej do 12 grudnia.

- Dokładamy jako generalny wykonawca wszelkich starań, żeby jak najszybciej naprawić bądź wymienić uszkodzone elementy na nasz koszt - zapewnia Budimex.

A my przypominamy, że w tę sobotę i niedzielę będzie możliwość zwiedzania pływalni. Zapraszamy na trybuny, skąd dobrze widać nasz obiekt. Ponadto przygotowaliśmy jeszcze wiele atrakcji. Otwieramy bowiem również salę widowiskową oraz halę sportową.

Galeria

zdjecie: 125792
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry