V Marecki Jarmark Bożonarodzeniowy

START:    15 grudnia 2019

Paweł Pniewski MOK UMMarki MCER

 4 grudnia 2019    15:15

Moc atrakcji i ciepła rodzinna atmosfera! Zapraszamy na jarmark przy MCER.

Jak co roku zapraszamy Państwa na  Marecki Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w przedświąteczny weekend 14 i 15 grudnia w godz. 14.00 - 18.00. Z powodu remontu parkingu przy urzędzie miasta, w tym roku zapraszamy na skwer przed Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym (ul. Wspólna 40-42).

Tradycyjnie w te dni zaplanowane zostały występy artystyczne na scenie oraz warsztaty kreatywne w fabryce prezentów. Zapraszamy do zakupu śwątecznych prezentów u naszych wystawców, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardziej wytrwałych zapraszamy na warsztaty, gdzie własnoręcznie można będzie zrobić świąteczne pierniki i podarki.

14 grudnia odbędzie się też ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ELEKTROODPADÓW I BATERII, wszystkie szczegóły akcji znajdziecie Państwo na plakacie.

Jarmark na pewno odwiedzi Święty Mikołaj a najmłodsi będą mogli przejechać się na weneckiej karuzeli. Nie zabraknie postaci z bajek, rozgrzewać nas będzie gorące kakao i herbata oraz ciepły świąteczny nastrój!

Zapraszamy!

Wystawców informujemy, że nie dysponujemy już wolnymi domkami i zapraszamy w przyszłym roku.Galeria

zdjecie: 125991
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry