Rozkłady jazdy na przystankach autobusowych.

Rafał Redeł

 17 marca 2003    22:30

Portal marki.net.pl rozpoczął uzupełnianie rozkładów jazdy autobusów na przystankach komunikacji miejskiej. Rozkłady zawierają także podstawowe informacje o portalu. Nie jest to operacja jednorazowa - niestety pierwsza partia naklejonych na wszystkich mareckich przystankach rozkładów została prawie całkowicie zdarta.

Mamy w związku z tym prośbę do mieszkańców: spróbujmy wspólnie przeciwstawić się bezmyślności osobników niszczących rozkłady jazdy.

Mamy następujące propozycje:

1. Prosimy o informowanie (korzystając z formularza lub na forum dyskusyjnym w powstałym na ten temat wątku) o przystankach, z których zdarto rozkłady.

2. Poszukujemy także osób, które podjęłyby się uzupełniania rozkładów na "swoim" przystanku (czyli tym, z którego korzystają). Dostarczymy zapas wydrukowanych rozkładów oraz klej.

Rozkłady można także wydrukować samodzielnie, ściągając je z działu KOMUNIKACJA

[marzec 2003]

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry