Świąteczne przedstawienie w MCER

START:    15 grudnia 2019

Paweł Pniewski MCER

 6 grudnia 2019    09:31

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne zaprasza najmłodszych markowian z rodzicami na przedstawienie w wykonaniu Teatru Katarynka "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja".

Już w niedzielę 15 grudnia zapraszamy mieszkańców z pociechami do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego. Jeszcze przed rozpoczęciem Jarmarku Świątecznego, który w tym roku gości na skwerze przed MCER, możecie obejrzeć zabawną historię w świątecznym klimacie. Po spektaklu zapraszamy dzieci na spotkanie ze Św. Mikołajem, wspólne kolędowanie i animacje.

"Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" to bajka, która jest bardzo entuzjastycznie przyjmowana przez dzieci. Opowieść o królowej, której zamarzło serce bardzo porusza małych widzów, uczymy dzieci jak ważna jest przyjaźń, miłość, pokazujemy też jak bezpiecznie bawić się w zimowych warunkach. Zapoznajemy też widzów z rolą poezji, uczymy czym jest radość i jak panować nad złym humorem. Każdy nasz spektakl jest interaktywny, aktorzy wciągają widzów w fabułę, dzieci w czasie spektaklu wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają.

Bilety dostępne są on-line, a już od 9 grudnia MCER zaprasza również do kas stacjonarnych.

Zakup biletów on-line

Spektakl jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Galeria

zdjecie: 126049
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry