Nowoczesna Filia Biblioteki Publicznej Miasta Marki w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym!

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 9 grudnia 2019    11:58

O takich miejscach słyszeliśmy i często marzyliśmy.
Teraz je mamy! Nowoczesna, przestronna i jasna Filia Biblioteki Publicznej Miasta Marki w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym otworzyła swe podwoje dla czytelników.
26 listopada odbyło się wielkie otwarcie, na którym gościliśmy przedstawicieli Rady Miasta Marki: przewodniczącego Pawła Pniewskiego, v-ce przewodniczącą Komisji Oświaty Kultury i Sportu Annę Chojecką, prezesa Mareckich Inwestycji Miejskich Piotra Grubka oraz dyrektorów mareckich szkół i przedszkoli.
Naszą radość z nowego, pięknego obiektu dzieliliśmy też z koleżankami i kolegami z okolicznych bibliotek a szczególnym wyróżnieniem była obecność przedstawicieli Biblioteki Wojewódzkiej i Powiatowej.
Spotkanie rozpoczęła dyrektor biblioteki Małgorzata Rowicka a zaraz po niej wystąpili mali czytelnicy z klas pierwszych scenką ?Dziwna przygoda w bibliotece?.
Ich występ wzbudził sympatię i żywe oklaski gości. Gratką dla czytelników było spotkanie autorskie z Marleną Rytel, która mieszka i tworzy właśnie w Markach. Autorka z humorem opowiadała o swoich książkach, tych dla dorosłych i tych dla dzieci, odpowiadała na pytania publiczności i podpisywała swoje publikacje. Po prezentacji pani Rytel goście oglądali naszą bibliotekę a dzięki uprzejmości zarządu MCER-u mieli także okazję zwiedzić cały nowoczesny kompleks: salę widowiskową, basen, halę sportową. Przy kawie i ciastku świętowaliśmy i cieszyliśmy się z tego pięknego miejsca.Dziękujemy wszystkim za przybycie, ciepłe słowa i prezenty! Drodzy czytelnicy serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej filii ? trzeba to zobaczyć!

Filia Biblioteki Publicznej Miasta Marki
Budynek MCER ul. Wspólna 42
tel. (22) 100 23 18
Godziny otwarcia:

poniedziałek 12:00 - 17:00
wtorek 8:00 - 20:00
środa 8:00 - 15:00
czwartek 8:00 - 20:00
piątek 12:00 - 17:00Galeria

zdjecie: 126076
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry