Kolędy i pastorałki w jazzowych aranżacjach

START:    15 grudnia 2019

Paweł Pniewski MCER

 9 grudnia 2019    14:41

Zapraszamy w niedzielę do MCER na niezwykły koncert.

W najbliższy weekend serce miasta będzie biło na terenie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego. W sobotę i niedzielę na placu przed MCER odbywa się bowiem jarmark bożonarodzeniowy. Jego pięknym zwieńczeniem może być udział w koncercie w nowym audytorium.

"Najpiękniejsze kolędy i pastorałki w jazzowych aranżacjach usłyszycie już 15 grudnia o godz. 19.00 w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym. Zapraszamy Was na wspaniały koncert Tomasz Bielski Jazz Orchestra, pod kierownictwem absolwenta Akademii Muzycznej w Warszawie, członka Zespołu Orkiestry Filharmonii Narodowej w Warszawie. (...) Podczas świątecznego wydarzenia wystąpią znani soliści: Judyta Nowak-Labuń oraz Janusz Szrom" - informują przedstawiciele MCER.

Bilety do nabycia w kasach MCER (od 10 grudnia) oraz na www.bilety24.pl.

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-koledy-pastoralki-i-pi?

Galeria

zdjecie: 126109
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry