Cennik i regulamin mareckiej pływalni

Paweł Pniewski UMMarki MCER

 18 grudnia 2019    10:11

Na basen zapraszamy codziennie od 6:00 do 22:00.

11 grudnia uruchomiliśmy pływalnię w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym przy ulicy Wspólnej. Z jego usług można korzystać codziennie w godz. 6:00-22:00. Pierwsi użytkownicy zjawili się w dniu otwarcia punktualnie o godzinie 6 rano, by jako pierwsi wypróbować wszystkie funkcjonalności, jakie czekają na pływalni MCER.

Znajdziecie tu: basen pływacki o długości 25 metrów podzielony na 6 torów, basen rekreacyjny, basen dziecięcy z atrakcjami dla najmłodszych, 2 wanny jacuzzi, zjeżdżalnię oraz strefę SPA, czyli zespół saun, grotę solną, grotę śnieżną i gabinet masażu.

Przed odwiedzinami naszego nowego obiektu zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oraz regulaminem pływalni:

CENNIK PŁYWALNI


REGULAMIN PŁYWALNI


Galeria

zdjecie: 126425
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry