Pierwszy przetarg w Nowym Roku

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 2 stycznia 2020    20:24

Zakład Usług Komunalnych szuka wykonawcy remontu kolejnej zabytkowej kamienicy.W tym tygodniu Rada Miasta przyjęła budżet na 2020 r. Zapisaliśmy w niej remont zabytkowej kamienicy Briggsów, położonej przy Piłsudskiego 45. W czwartek Zakład Usług Komunalnych ogłosił przetarg na wykonanie prac. Do zadań potencjalnego zwycięzcy postępowania będą należeć m.in.:

- wykonanie izolacji ścian fundamentowych

- remont elewacji

- wymiana okien i drzwi

- wymiana oświetlenia zewnętrznego

- doposażenie budynku w elementy instalacji grawitacyjnej.

To pierwszy przetarg ogłoszony w tym roku przez nasze miasto. Na oferty wykonawców czekamy do 17 stycznia tego roku. O wyborze zwycięzcy przetargu zdecydują trzy czynniki: cena, długość gwarancji i rękojmi (minimum 36 miesięcy, maksimum 60) oraz termin realizacji (najpóźniej do 30 września 2020 r.).

Do tej pory zmodernizowaliśmy osiem kamienic Briggsów. Obiekt przy Piłsudskiego 45, jeśli wyłonimy wykonawcę, będzie dziewiątym gotowym. Dysponujemy też projektami remontów pozostałych kamienic. Prace będziemy zlecać w kolejnych latach - wraz z dostępnością pieniędzy w budżecie miasta.

Więcej na temat przetargu TUTAJ

Galeria

zdjecie: 126674
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry