Cudowna terapia - ODWOŁANE

START:    14 marca 2020

Paweł Pniewski MCER

 9 stycznia 2020    12:41

Komedia z gwiazdorską obsadą.

Cudowna Terapia - najnowszy spektakl komediowy. Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada (wymiennie):
- Joanna Dorek: Dominika Ostałowska/ Joanna Trzepiecińska/ Olga Bończyk
- Walenty Dorek : Dariusz Kordek/ Marcin Kwaśny
- Terapeuta: Andrzej Młynarczyk/ Artur Pontek/ Dariusz Taraszkiewicz

14 marca 2020, Marki, godz. 17:00
Mareckie Centrum Edukacyjni-Rekreacyjne, ul. Wspólna 40-42

Cena biletu: 90 zł
Bilety kasa MCER - Tel. 22 100 23 41
Bilety przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl
Bilety grupowe i informacja Tel: 515 400 723
Link do zakupu biletów przez internet: http://kbq.pl/47226

Galeria

zdjecie: 126710
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry