Superniania w bibliotece-spotkanie autorskie

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 30 stycznia 2020    14:50

24 stycznia naszym gościem była Pani Dorota Zawadzka czyli Superniania - pedagog, psycholog, spec od trudnych spraw wychowawczych.


Prawie każdy z nas zmaga się na co dzień z trudnymi sytuacjami wychowawczymi. Często z niewiedzy, w dobrej wierze, zaślepieni miłością do dziecka popełniamy błędy a później chciałoby się zawołać cytując tytuł książki: ,,Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło!". Na spotkaniu z autorką padło wiele pytań nurtujących naszych czytelników-rodziców. Interesowano się na przykład dlaczego maluchy gryzą i biją innych, jak ustrzec dzieci przed zagrożeniami płynącymi z sieci internetowej lub co zrobić kiedy nastolatki nie chcą się uczyć i sprzątać własnego pokoju. Pani Dorota z chęcią i wrodzoną energią odpowiadała na pytania. Podkreślała, że trzeba kochać własne dziecko ale trzeba je również LUBIĆ ,co jest dobrym startem w rozwiązywaniu trudności. Spotkanie trwało długo. Pojawiały się wciąż nowe ,ważne i angażujące tematy. Trudno było nam się rozstać z superpomocną ,,Zawadzką na kłopoty" ale nadszedł czas powrotu do domu i nowego spojrzenia na nasze dzieci i rodziny.
Pani Doroto! Dziękujemy i do zobaczenia!

Galeria

zdjecie: 127013
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry