4 lutego 2020    09:24

Wyszukiwarka odpadowa może być pomocnym narzędziem przy segregowaniu. Nie wiesz, gdzie wrzucić posegregowane odpady? Masz wątpliwości, czy blister po lekach powinien trafić do śmieci zmieszanych czy może do tworzyw sztucznych? Mamy dla Państwa ułatwienie w postaci wyszukiwarki odpadowej. Wpisz do niej nazwę odpadu, który wzbudza Twoje wątpliwości i dowiedz się, gdzie należy je wyrzucić:

segregujna5.um.warszawa.pl

Z wyszukiwarki możemy skorzystać dzięki zgodzie Michała Olszewskiego, zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy. - Wzrost świadomości mieszkańców Marek wpływa również na kształtowanie się odpowiednich postaw w Warszawie i w skali całej metropolii warszawskiej. Cieszę się, ze opracowane w urzędzie m. st. Warszawy narzędzie spotkało się z Państwa uznaniem - mówi Michał Olszewski. Dodatkowo udostępniamy Państwu do pobrania ze strony Ministerstwa Klimatu (https://naszesmieci.mos.gov.pl/) naklejki na pojemniki do segregowania odpadów. Można je wydrukować i nakleić na kontenery, by ułatwić segregowanie mieszkańcom budynków wielorodzinnych. Więcej informacji o systemie gospodarowania odpadami komunalnymi w Markach znajdziecie Państwo na naszej stronie:

czyste.marki.pl

Galeria

zdjecie: 127084
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry