Dorzuć się do puszki WOŚP

Odeszła do Pana Ś.P. Władysława Paciorek

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 6 lutego 2020    22:46We wtorek, 4 lutego 2020 roku, odeszła do Domu Ojca Władysława Paciorek, Mama naszego przyjaciela z Akcji Katolickiej, Zbigniewa Paciorka.

W tym trudnym dla Ciebie czasie, pragniemy przypomnieć słowa z prefacji,  które Kościół wypowiada w obrzędzie pogrzebu: "Albowiem życie Twoich wiernych, o Panie, zmienia się, ale się nie kończy, i gdy rozpadnie się dom doczesnej pielgrzymki, znajdą przygotowane w niebie wieczne mieszkanie".

Niech wspomniane słowa, będą inspiracją do odnalezienia na nowo nadziei oraz wiary w to, że człowiek nie cały umiera, a to co w nim niezniszczalne trwa. Mając świadomość, że "w momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki", pragniemy poinformować o naszym wsparciu i modlitwie.

Świadomi tego faktu, prosimy Pana Boga o dar życia wiecznego dla Ś. P. Władysławy Paciorek. Naszej modlitwie prośbie towarzyszy przesłanie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która w chwili agonii mówiła: "Ja nie umieram, ja wchodzę w życie". Niech słowa Świętej z Lisieux wleją w Twoje serce nadzieję, że Twoja Mama jest obecnie tam, gdzie pełnią życia i miłości jest sam Bóg.

Członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej przy Parafii p.w. Świętego Izydora Oracza w Markach


Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce 8 lutego 2020 roku (sobota)
w Parafii p.w. Świętego Izydora Oracza w Markach.


Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona o godzinie 10.00.


Po niej nastąpi złożenie ciała Zmarłej na miejscowym cmentarzu parafialnym.


Galeria

zdjecie: 127122
fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry