Dorzuć się do puszki WOŚP

Abby Johnson w Warszawie

START:    15 lutego 2020

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 10 lutego 2020    12:28 Jako jedna z najmłodszych dyrektorów kliniki Planned Parenthood w USA, Abby Johnson była współodpowiedzialna za przeprowadzenie ponad 22 000 aborcji. Głęboko wierzyła w słuszność tego, co robiła. Tak było do dnia, kiedy ujrzała coś, co zmieniło wszystko.

Czy pamiętacie Państwo film "Nieplanowane"?

Niezwykłą historię przemiany Abby Johnson - najmłodszej dyrektor kliniki aborcyjnej Planned Parenthood w Teksasie? To produkcja, którą w zeszłym roku obejrzało w kinach kilkaset tysięcy Polek i Polaków.

Teraz bohaterka filmu, Abby Johnson, przyjeżdża do Polski!

W sobotę, 15 lutego w Bazylice Najświętszego Serca Jezusa przy ul. Kawęczyńskiej 53 przedstawi swoje świadectwo.Przed południem w Sali Kolumnowej Sejmu, dzięki zaangażowaniu posłów z Parlamentarnego Zespołu na rzecz Życia i Rodziny,  będzie miała miejsce konferencja "Formy wsparcia dla kobiet w ciąży znajdujących się w sytuacji kryzysowej" z udziałem Abby Johnson.Więcej o pobycie Abby w naszym kraju można znaleźć tutaj: http://abbywpolsce.pl/

Zdjęcie za: http://abbywpolsce.pl/;l plakat 1. skan ze strony drugiej tygodnika "Idziemy" Nr 06 (746), 09.02.2020; plakat 2. za zgodą Organizatora

Informacja: Marek Kroczek, prezes POAK Marki

 

 

Galeria

zdjecie: 127156
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry