Buduje się w powiecie wołomińskim!

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 20 lutego 2020    16:01

Powiat Wołomiński na 11 miejscu w Polsce pod względem liczby mieszkań i domów ukończonych w 2019 roku. 2617 mieszkań i domów tylko w ciągu jednego roku robi niewątpliwie wrażenie i jest potwierdzeniem dynamicznie zwiększającej się liczby Mieszkańców, co oczywiście cieszy, ale stawia również samorządy takie jak Marki przed ogromnymi wyzwaniami. Infrastruktura drogowa, szkoły, przedszkola, komunikacja miejska to tylko jedne z wielu obszarów, które powinny nadążać za inwestycjami mieszkaniowymi. Gdyby tak jeszcze liczba Mieszkańców przekładała się w 100% na wpływy z udziału w podatkach, czyli deklarowane faktycznego miejsca zamieszkania ? byłoby z pewnością łatwiej nadążać za potrzebami.

Poniżej link do artykułu na ww. temat: https://alebank.pl/w-jakich-miastach-powstalo-najwiecej-mi?/

Galeria

zdjecie: 127322
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry