"Tu jest jakby luksusowo"

START:    8 marca 2020    15:00 MCER, ul. Wspólna 40-42

Tadeusz Markiewicz

 25 lutego 2020    15:27

...czyli jubileuszowa, piąta edycja konwentu kobiet "Szminka"


"Tu jest jakby luksusowo" to hasło, pod jakim w 2020 roku odbędzie się jubileuszowa, piąta edycja Konwentu Kobiet Szminka 2020, organizowanego przez Fundację "Marecki Klub Kobiet z Pasją".

Po raz pierwszy spotkamy się w nowym miejscu. Zapraszamy Panie 8 marca 2020 r. do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego w godzinach 15.00 ? 20.00.

Szminka 2020 to wykłady, dyskusje panelowe, pokazy mody - Metamorfozy i Pokaz Sukien Dawnych, prezentacje, recital muzyczny, występy artystów, ale też kawiarenka, konkursy, stoiska pokazowe gości, uroczysta gala konkursu KOBIETA z MARKĄ 2020. Szminka to dzień, w którym Kobiety mogą się poznać, porozmawiać, dowiedzieć się więcej o tym, co się dzieje w Markach, podyskutować na ważne tematy. Szminka to także miejsce, gdzie Kobiety mają szansę się zatrzymać, posłuchać muzyki, skosztować konkursowych ciast, dać sobie chwilę wytchnienia. Nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz zbiórki funduszy na cel charytatywny. Całość zwieńczy występ kabaretowy i słodka niespodzianka. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale tylko dla pełnoletnich osób. Liczba miejsc na sali oraz toreb powitalnych są ograniczone, dlatego warto być z nami od początku wydarzenia.

Pełen program znajdziecie na: https://www.facebook.com/FundacjaMareckiKlubKobietzPasja oraz na www.mkkp.org

- W imieniu organizatorek zapraszam każdą Panią do wspólnej filiżanki kawy i rozmowy. To doskonałe miejsce, by poznać się bliżej. Wierzę, że ze Szminki Kobiety wyjdą z nadzieją w duszy, pasja w sercu i uśmiechem na ustach. Do zobaczenia! - zachęca Beata Sawoń, prezeska Fundacji "Marecki Klub Kobiet z Pasją".

Wydarzenie jest współfinansowane przez Urząd Miasta Marki.

Galeria

zdjecie: 127415
fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry