Szukamy młodych aktorów do filmu o historii Marek

Tadeusz Markiewicz

 25 lutego 2020    15:31

Interesujesz się dziejami Twojego miasta? Jesteś uczniem szkoły podstawowej i mieszkasz w Markach? Zapraszamy Cię na casting!Od marca na terenie Marek rozpoczną się zdjęcia do filmu dokumentalnego o tożsamości historycznej naszego miasta. Reżyserem filmu będzie Szymon J. Wróbel, znany dokumentalista. Film będzie pokazywał historię kombatantów z Marek, ich doświadczenia wojenne. Jednym z głównych bohaterów filmu będzie młody człowiek, który chce poznać i zrozumieć historię tych ludzi i miejsca, w którym mieszka. W związku z tym szukamy młodego aktora/ów, który - jako wolontariusz - zagrałby rolę chłopca w filmie.

Idealny profil kandydata to uczeń klasy 6-8 szkoły podstawowej, który mieszka i/lub uczy się na terenie Marek, a także wyróżnia się aktywnością na jednym z pól:

a)  szkolne akademie

b) tworzenie gazetki szkolnej

c) na humanistycznych kółkach zainteresowań: historyczne, aktorskie.

Przesłuchanie kandydatów z reżyserem odbędzie się 29 lutego w CAF 3, ul. Fabryczna 3 w Markach godz. 12.30.

Kandydaci proszeni są o przybycie z rodzicem lub opiekunem prawnym.

 

Galeria

zdjecie: 127423
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry