Jak otrzymać mikrodotację

Tadeusz Markiewicz

 25 lutego 2020    15:34

Spotkanie dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych.Zapraszamy aktywnych mieszkańców, grupy nieformalne i lokalne organizacje na spotkanie doradczo-konsultacyjne w ramach Projektu "Mazowsze Lokalnie", które odbędzie się 7 marca (sobota) w godz. 12.30-14.30 w Centrum Aktywności Fabryczna 3 (ul. Fabryczna 3)

Program:
FIO-Mazowsze Lokalnie - zasady konkursu.
Inspiracje - prezentacja wybranych projektów realizowanych w ramach programu FIO-Mazowsze Lokalnie w ubiegłych latach.

Tematyka spotkania:
Co zrobić, aby uzyskać mikrodotację w ramach konkursu "FIO-Mazowsze Lokalnie"?
Jakie przykładowe pomysły były dofinansowane w ubiegłych latach?
Jak przygotować i opisać swój własny pomysł na projekt?

Kto może otrzymać mikrodotację w konkursie ?FIO-Mazowsze Lokalnie? (do 5000 zł) ?
- Grupy nieformalne
- Grupy samopomocowe
- Młode organizacje pozarządowe (czyli organizacje, które zostały wpisane do KRS nie wcześniej niż 30 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodotację, a ich budżet nie przekracza 25 tys. zł).

Spotkanie organizowane jest w ramach Projektu "Mazowsze Lokalnie", który jest programem wsparcia dla młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i samopomocowych, działających na terenie województwa mazowieckiego. Celem głównym programu jest zwiększenie zaangażowania mieszkańców Mazowsza oraz organizacji pozarządowych w życie publiczne. Realizacja programu ma  umożliwić włączenie się w różnorodne działania na rzecz innych oraz swoich wspólnot lokalnych.

Galeria

zdjecie: 127428
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry