Ekranizacja lektury i ciekawa dyskusja w CAF3

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 25 lutego 2020    15:36

Przygotuj się do egzaminu z języka polskiego.Ósmoklasiści i maturzyści! Tym razem mamy propozycję dla Was. Ferie się skończyły i ostatnia prosta do wakacji. Ale czekają Was jeszcze po drodze egzaminy lub matura. Warto się spiąć z nauką i do nich przygotować, aby zdać jak najlepiej. Pamiętajcie! Im lepszy wynik, tym większe możliwości wyboru szkoły czy studiów.

Język polski na egzaminie czy też maturze nikogo nie ominie. Dlatego też proponujemy Wam udział w bezpłatnych zajęciach z języka polskiego, na których obejrzymy ekranizację lektury, a potem wraz z przesympatycznym polonistą bezstresowo ją omówimy. Dzięki tym dodatkowym zajęciom, poszerzycie swoją wiedzę i zyskacie poczucie lepszego przygotowania.

3 marca, (wtorek) "Lalka" Bolesława Prusa

godz. 16:30 film, godz. 18:00 dyskusja

Wstęp jest bezpłatny

Galeria

zdjecie: 127433
fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry