Spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 26 lutego 2020    11:48

W miniony piątek gościliśmy u siebie wybitnego dziennikarza śledczego, reportera, korespondenta, pisarza oraz reżysera, pana Tomasza Sekielskiego.

Na spotkanie przybyło kilkadziesiąt osób z Marek oraz spoza naszego miasta. Dyskusja z dziennikarzem, do której zaproszono również zebraną publiczność, dotyczyła zarówno dorobku pisarskiego jak i publicystycznego naszego gościa. Pan Tomasz podzielił się także anegdotami ze swojego życia prywatnego oraz smaczkami ze swojej pracy dziennikarskiej. Nie zabrakło również rozmów o polityce, zarówno tej dzisiejszej, jak i tej która kształtowała nasze otoczenie kilka i kilkanaście lat temu. Znakomity dowcip, cięte riposty i trzeźwe diagnozy społeczne Tomasza Sekielskiego zauroczyły słuchaczy.
Spotkanie przebiegło w niezwykle przyjaznym i pogodnym klimacie. Panu Tomaszowi dziękujemy za przyjazd do Marek, a Czytelnikom za tak liczne przybycie na spotkanie.
Wspólne selfi i autografy do zakupionych książek były dominantą wspaniałego wieczoru z dziennikarzem, który ceni, szanuje i inspiruje rozmówców.
JBB

[gallery link="file" columns="2"]

Galeria

zdjecie: 127449
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry