Dzień Otwarty w "Dwójce" - ODWOŁANY

START:    14 marca 2020    10:00 Szkolna 9

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 5 marca 2020    14:44

Zobaczmy, jak się zmieniła szkoła przy ul. Szkolnej.


Jesienią ubiegłego roku uroczyście otworzyliśmy Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne. W tym czasie dobiegały końca prace przy rozbudowie i modernizacji Szkoły Podstawowej nr 2. Od Nowego Roku placówka z ulicy Szkolnej pracuje pełną parą i w pełnym zakresie. 14 marca pojawi się wyjątkowa okazja, by przekonać się na własne oczy, jak bardzo szkoła się zmieniła. Tego dnia zapraszamy na Dzień Otwarty.

- Formalne określenie „rozbudowa, przebudowa i remont Szkoły Podstawowej nr 2” nie oddaje tego, co przez ostatnie półtora roku zdarzyło się w „Dwójce”. Tak naprawdę jest to zupełnie nowa szkoła – podkreśla burmistrz Jacek Orych.

Każdy, kto pamięta pierwotną wersję „Dwójki”, przekona się, że była to iście rewolucyjna metamorfoza. Podwojona liczba sal lekcyjnych, nowa stołówka, nowa sala gimnastyczna, nowa sala taneczna, nowy wystrój – długo by można było wymieniać. To trzeba zobaczyć na własne oczy. Zaczynamy od godziny 10.00 i kończymy spotkanie o godzinie 13.00. W programie Dnia Otwartego są także m.in. zajęcia techniczne, warsztaty plastyczne i wokalne oraz pokaz tańca akrobatycznego. Serdecznie zapraszamy! Nad inwestycją przy Szkolnej czuwały Mareckie Inwestycje Miejskie. Wykonawcą prac była giełdowa firma Budimex.

Galeria

zdjecie: 127724
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry