Czy zespół z Marek wygra konkurs kulinarny "Zgotuj Sobie Sukces"?

Krzysztof Bychowski

 13 października 2009    22:46

Z dniem 30 września br. upłynął termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu przygotowanego przez MAKRO Centrum HoReCa i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni. Osiemdziesiąt szkół gastronomicznych średniego i wyższego szczebla przysłało propozycję dań konkursowych z ryb. Do półfinału komisja konkursowa wybrała dwadzieścia cztery zespoły. Wyłoniona w finale Młodzieżowa Reprezentacja Kucharzy OSSKIC będzie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej.

Już 15 i 16 października uczestnicy konkursu zmierzą się z zadaniem przygotowania zaproponowanej przez siebie potrawy z ryb. Zespoły, które zakwalifikują się do finałów spotka jeszcze większe wyzwanie: Black Box z dobranymi przez Jury produktami, z których według własnej fantazji i umiejętności przygotują dowolną potrawę.
Więcej o konkursie na www.zgotujsobiesukces.pl

Z Marek zakwalifikowali się do półfinałów:
Wojciech Sztarkowski
Anna Rudzka
Opiekun MILADA Laskowska
Policealna Niepubliczna Szkoła ?College? Gastronomiczno- Hotelarska
Al. Piłsudskiego 93; Kod pocztowy 05-270; Marki

Galeria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry