Budowa krytych kortów przy Marcovii

Rafał Redeł Marcovia

 31 sierpnia 2002    22:37

Na terenie Mareckiego Towarzystwa Sportowego "Marcovia 2000" trwa budowa krytego kortu tenisowego. Inwestycję prowadzi firma "Polsport", która podpisała z miastem umowę dzierżawy gruntu na najbliższe dziesięć lat. Obecnie dobiega końca montaż konstrukcji stalowej nad pierwszym z kortów, który ma być oddany do użytku już na początku września. W dalszej kolejności planowane jest rozpoczęcie budowy następnego obiektu tego typu. Zadaszone korty tenisowe będą mogły być używane także zimą - w tym celu zastosowane zostanie ogrzewanie olejowe. Orientacyjny koszt budowy tego typu konstrukcji to około 120 tysięcy złotych. Obecna inwestycja będzie już drugim - po dysponującej pięcioma kortami hali przy Piłsudskiego 117 - krytym obiektem tenisowym w Markach.

[31 sierpnia 2002]

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry