Strefa kibica w Markach

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 15 czerwca 2018    08:00

Pierwszy mecz Mistrzostw Świata w Rosji za nami, ale prawdziwe emocje dopiero przed nami. Wszyscy wiemy, że w turnieju zagra w nasza reprezentacja. Kibicujmy jej wspólnie - zapraszam mieszkańców naszego miasta do Rodzinnej Strefy Kibica, która zostanie przygotowania przy Wspólnej 12, na terenie miejskiego stadionu.

Innymi słowy #MarkiWłączsię. Główną atrakcją będzie oglądanie meczów Polaków na dużym ekranie. Dziećmi zajmą się animatorzy - będą: malowanie buziek, strefa dmuchańców i zajęcia piłkarskie na płycie boiska. Mamy będą miały wybór - albo kibicowanie, albo korzystanie z pięknego słońca na przygotowanych specjalnie leżakach. Ci, którzy uwielbiają tzw. E-Sport, znajdą swoje miejsce w sali gimnastycznej, w której będzie ustawiona konsola. Wszyscy będą mogli odwiedzić bezalkoholową strefę gastronomiczną. Zaczynamy od meczu z Senegalem, następnie z Kolumbią i Japonią. Jeśli wyjdziemy z grupy (w co wierzę) postaramy się o kontynuację naszych spotkań. Na pewno zobaczymy się także podczas wielkiego finału 15 lipca.

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry