15 maja 2018    08:00

Na zabezpieczonym terenie przedszkola przy Dużej rozpoczęły się prace budowlane. Prowadzone są prace ziemne związane z przygotowaniem fundamentów pod nową część przedszkola. Jednocześnie w fabryce w Ostrowcu Świętokrzyskim powstają konstrukcje modułowe. Przetarg na realizację inwestycji w formule „zaprojektuj i zbuduj” wygrała firma Climatic.

Budynek powstanie na planie prostokąta. Każda z sal dla dzieci będzie mieć własne zaplecze sanitarne. Nowa część będzie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych. Powstaną również plac zabaw oraz parking dla samochodów. Dzięki rozbudowie miejska placówka przyjmie w nowym roku szkolnym 225 dzieci (czyli 9 dodatkowych oddziałów). Projekt prowadzą Mareckie Inwestycje Miejskie.

Galeria

zdjecie: 128222
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry