238 razy w ciągu roku!

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 4 maja 2018    08:00

Niedawno na miejskim twitterze pojawiło się zestawienie najczęściej interweniujących Ochotniczych Straży Pożarnych w województwie mazowieckim. W 2017 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Markach wyjeżdżała z remizy przy ulicy Dużej na akcje ratowniczo-gaśnicze aż 238 razy. To dało jej szóste miejsce w tym zestawieniu. To najlepszy dowód, z jak wieloma wyzwaniami niemal codziennie mierzą się nasi druhowie.

Drodzy Strażacy! W dniu Waszego Święta dziękuję Wam za misję, bo to chyba najwłaściwsze słowo. Za ten ogromny wysiłek, które wkładacie w to, abyśmy wszyscy mogli spać spokojnie. I życzę Wam, żebyście jak najczęściej sprawdzali swoje umiejętności na szkoleniach i konkursach, jak najrzadziej - podczas interwencji.

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry