Tego od Was, deweloperzy, oczekujemy

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 9 marca 2018    08:00

Zdaję sobie sprawę, że dla deweloperów Marki są atrakcyjnym miejscem. Gdzie się nie obejrzymy, tam jak grzyby po deszczu powstają nowe domy i mieszkania. Szanowni Inwestorzy, budujcie jednak w sposób cywilizowany. Nie może być tak, że ciężarówki, które wyjeżdżają w Waszych budów, tak brudzą jezdnię, że się nie da po niej przejść.

Dzisiaj przeprowadziliśmy kontrolę pasa drogowego wzdłuż ulicy Wesołej. Ekipę z naszego wydziału dróg wspierała policja. Pierwszym efektem są nałożone mandaty. Pisemnie wystąpimy też od deweloperów przywrócenie stanu pierwotnego jezdni. Tylko czy musimy robić to za pomocą urzędowych pism? Tam, gdzie deweloperzy chcą żyć w zgodzie z lokalną społecznością, myją koła samochodów, a jezdnia – zamiatają. I tego od Was oczekujemy.

Skończyło się jednak proszenie i upominanie. Marecka policja będzie z nami jeździć i karać tych, którzy nie przestrzegają przyjętych norm.

Galeria

zdjecie: 128275
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry