Do trzech razy sztuka?

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 9 marca 2018    08:00

W piątek (9 marca) ogłosiliśmy trzeci przetarg na modernizację Sosnowej i Kościuszki. Do pierwszego nie stanęła żadna firma, do drugiego jedna – ale jej oferta (15,56 mln zł) znacznie przewyższała kwotę, jaką zamierzaliśmy przeznaczyć na to przedsięwzięcie (11,1 mln zł).

Oba przetargi zostały unieważnione. Próbujemy więc po raz trzeci znaleźć wykonawcę drogi łączącej Marki z warszawską Białołęką. Zanim jednak ogłosiliśmy przetarg, zarówno miasto jak i powiat zdecydowały się zwiększyć pulę pieniędzy na to przedsięwzięcie (w sumie o ponad 4 mln zł).

Na oferty przedsiębiorców czekamy do 26 marca. Zakres planowanych robót przy ciągu Sosnowa – Kościuszki jest bardzo szeroki. Oprócz budowy nowej nawierzchni i chodnika powstaną odwodnienie oraz oczyszczalnia wód opadowych. W ramach tego zamówienia powstanie również droga rowerowa. Do inwestycji włączy się również Wodociąg Marecki, budując brakujące odcinki kanalizacji sanitarnej.

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry