W sprawie hałasu z S8

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 14 lutego 2018    08:00

Wszyscy cieszymy się z otwarcia obwodnicy, choć część z nas martwi się hałasem, który dobiega z trasy. Niestety, taki scenariusz mieszkańcy Marek przewidywali już w 2013 r., teraz ten problem sygnalizują mieszkańcy kolejnych gmin.

W ubiegłym tygodniu byłem na spotkaniu z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Pisałem na FB, że drogowcy wcześniej (czyli za dwa miesiące) rozpoczną badania natężenia hałasu. Wskażmy GDDKiA te miejsca, w których normy hałasu mogą być przekroczone. Prawdopodobnie może tak być w okolicach Szpitalnej, Ząbkowskiej, wschodniej części ulicy Szkolnej i Lisa Kuli. Jeśli chcą Państwo, by drogowcy dokonali pomiarów przy Waszych domach/mieszkaniach, zgłoście do warszawskiego oddziału GDDKiA wniosek w tej sprawie.

Galeria

zdjecie: 128298
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry