Inwestycje dla najmłodszych

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 17 listopada 2017    08:00

Na zakończenie tygodnia jeszcze jeden niezwykle istotny przetarg. Miejska spółka Mareckie Inwestycje Miejskie ogłosiła przetarg na wybór wykonawcy dwóch budynków edukacyjnych.

Na terenie Przedszkola Miejskiego Nr 2 przy ulicy Dużej powstanie nowy budynek przedszkola, który przyjmie 225 dzieci. Tu uruchomimy też oddziały żłobkowe.

Przy ulicy Okólnej na działce pomiędzy Słoneczną a Promienną powstanie budynek edukacyjny z przeznaczeniem pod filię Szkoły Podstawowej Nr 2. Na czas modernizacji i rozbudowy placówki przy Szkolnej umieszczone zostaną w nim klasy I-III, aby uniknąć funkcjonowania szkoły na 3 zmiany od września 2018 roku (w związku z reformą oświaty w szkole pojawią się klasy ósme). Dzieci zamiast omijać plac budowy będą uczyły się w komfortowych warunkach przy Okólnej do czasu zakończenia prac przy Szkolnej. Docelowo w tym budynku uruchomione zostanie następnie kolejne przedszkole miejskie.

Termin składania ofert mija 7 grudnia.

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry