Prywatny inwestor wyremontuje część ważnej ulicy

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 8 sierpnia 2017    08:00

Na początku tego roku wykonaliśmy błyskawiczny remont fragmentu ulicy Okólnej (na odcinku od zakrętu do ul. Bielówek). Część mieszkańców zadawała pytanie, czy nastąpi ciąg dalszy. Dziś możemy odpowiedzieć, że tak.

Po wielomiesięcznych negocjacjach, podpisaliśmy porozumienie z firmą HE Marki 1 dotyczące wykonania kompleksowej przebudowy Okólnej (od Bielówek do Kresowej). To prywatny inwestor, który inwestuje na terenach kupionych od firmy Orco. Wykona on drogowe prace swoim staraniem i na swój własny koszt. Do zakresu jego obowiązków będą należeć:
- przebudowa Okólnej od Bielówek do Kresowej. Oprócz nowej równej nawierzchni powstaną: droga rowerowa, chodnik, pętla autobusowa, parking i oświetlenie;
- wybudowanie kanalizacji deszczowej na odcinku 810 m. w ulicy Okólnej, a także 220 m. w ulicy Kresowej;

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry