Szczepienie plus szkolenie

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 11 września 2018    08:00

Szanowni Seniorzy, jak co roku zapraszamy Was do szczepień przeciwko grypie. Prowadzą je dwie mareckie przychodnie - Eskulap i Kardio-Med. Szczepienia są bezpłatne, trzeba spełnić tylko dwa warunki - być mieszkańcem Marek oraz mieć ukończone 60 lat. W corocznej akcji pojawi się nowość.

Przygotowaliśmy bezpłatne warsztaty edukacyjne dla seniorów dotyczące sposobów zminimalizowania ryzyka zachorowań. Pierwsze z nich odbędą się 17 września w Centrum Aktywności Fabryczna 3 o godz. 11.00. O kolejnych będziemy informować na miejskiej stronie internetowej. Zapraszam!

Ps. Tradycyjnie użytkowników FB proszę o przekazywanie tej informacji osobom, które nie korzystają z mediów społecznościowych. Z góry dziękuję!

Galeria

zdjecie: 128477
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry