Niedziela pełna wydarzeń

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 1 października 2018    08:00

Będzie się działo w wielu miejscach naszego miasta!

Najbliższy weekend jest pełen miejskich wydarzeń. Zaczynamy w sobotę o godz. 10 od III edycji Mareckiej Olimpiady Przedszkolaków. Mali markowianie w duchu sportowej rywalizacji będą mierzyli się w tak nietypowych dyscyplinach jak toczenie kuli, prowadzenie taczek czy zbieranie cukierków. Zabawy i radości będzie co niemiara.

Również o 10.00 zaczynamy dwudniowy cykl „Wagon Kultury w Markach”. To będzie żywe wspomnienie naszej mareckiej ciuchci, którego kulminacyjnym punktem będzie nagranie programu „Pamiętamy samowarek”. Oprócz tego coś dla dzieci i tatusiów - wystawa makiet kolejowych, a także kolejowe seanse filmowe, wystawa fotograficzna oraz ekspozycja pamiątek i dokumentów po mareckiej ciuchci.

W niedzielę mamy coś dla miłośników miejskich gier. Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza na poszukiwania „zaginionej opery Mikołaja Konstantego Čiurlionisa”. Początek operacji „Jurate” - w niedzielę o godz. 14.00.

Więcej informacji na temat tych trzech projektów znajdziecie na naszej stronie internetowej www.marki.pl Serdecznie zapraszam!

#markiwłączsię #miastomarki

"

Galeria

zdjecie: 128496
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry