W niedzielę przy Dużej obok remizy...

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 10 października 2018    08:00

...będzie uroczyście, wybuchowo i bombowo!

Wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną w Markach zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy Peowiaków i piknik rodzinny „Kultura, historia i militaria” w 100 – lecie odzyskania niepodległości.

Na terenie OSP tego dnia już o 14.00 wystartuje piknik rodzinny, podczas którego odbędą się pokazy akcji ratowniczych, broni palnej i parada motocyklistów. Dla mieszkańców zorganizowano szereg atrakcji takich jak strzelnica ASG, stanowisko saperskie, kuchnia polowa czy krzesanie ognia z pomocą krzesiwa. Wieść gminna niesie, że tego dnia, tuż obok trampolin, wyląduje na placu wielka dmuchana rakieta, ku uciesze naszych milusińskich.

Dla amatorów słodkości przygotowano ogromny tort z okazji 100 – lecia odzyskania niepodległości. Nie zabraknie także gier, zabaw i licznych nagród, które czekają na zwycięzców.

A gdy już słońce będzie chylić się ku zachodowi, potężny ogień zwabi nas swym blaskiem do wspólnego ogniska, a dźwięk gitary sięgał będzie nieba, gdzie spoczywają dusze tych, którzy za naszą wolność oddali życie….

Bądźmy razem tego dnia: 14.X.2018 r. 14.00 – 18.00 – teren OSP.

Galeria

zdjecie: 128501
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry