Dorzuć się do puszki WOŚP

Biegają i pamiętają

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 3 listopada 2018    08:00

Dzień Zaduszny - uczczony przez Markowych Biegaczy

Ze strony marki.pl

2 listopada, Dzień Zaduszny. Wieczór. Grupa Markowych Biegaczy w niezwykły sposób oddaje hołd tym, którzy oddali życie za wolną Polskę.

„Afirmacja życia z momentami zatrzymania. Na chwilę, przez minuty, dla tych, którym nie dane było żyć w czasach pokoju, spokojnych czasach. Uchylenie daszka biegowej czapki tym, którym nie dane było dorosnąć. Tym, którym nie dane było wychować dzieci, zobaczyć wnuki. To nie było tak, że spędziliśmy dwie godziny w kompletnej ciszy i zadumie. Nasz hołd to czerpanie z życia pełnymi garściami. Nasz hołd to bycie tu i teraz bez nienawiści i gniewu. Nasz hołd to docenianie tego, co mamy, żyjąc każdym dniem i każdą chwilą. Jesteśmy to winni tym, których dziś odwiedziliśmy, zapalając lampki, pokazując że pamiętamy” - opisują Markowi Biegacze.

"

Galeria

zdjecie: 128515
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry