Na Święta i Nowy Rok

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 23 grudnia 2018    08:00

Do wigilijnej kolacji zostały jakieś 24 godziny. Pewnie wiele rzeczy już zrobiliśmy, zostały jeszcze ostatnie przygotowania. Krzątamy się w kuchni, oprawiamy choinki, czasem jeszcze robimy zakupy last minute. I jeszcze się zastanawiamy, czy wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Na pewno będzie...

...a nawet jeśli coś Wam umknie, nie będzie to istotne w świetle gwiazd jutrzejszego wieczoru – TEGO SZCZEGÓLNEGO WIECZORU NARODZENIA PAŃSKIEGO.

 Życzę Wam, żebyście spędzili ten piękny czas w rodzinnym gronie. Zapomnijcie o polityce, bo nie jest tego warta, by jej opary unosiły się nad wigilijnym stołem. Wyłączcie telewizory i odłóżcie smartfony. I skorzystajcie z okazji, by zwolnić tempo codziennego życia. A jak już się zregenerujecie, spędźcie  Sylwestra w szampańskim nastroju. Niech Nowy Rok przyniesie Wam wiele pozytywnych impulsów!

Galeria

zdjecie: 128525
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry